:
5

Кузьмич Ярослав, Мельник Олег, Ярмощук Роман

Лисиця Н./Бугайчук Н.

Перша гра недільного ігрового дня розпочалася з обопільних атак обох команд, в одній з яких Іван Бандура вивів «Шігірюм» вперед. Вже згодом на 6 хвилині матчу Шостак Сергій збільшив перевагу у матчі до 2-0. Хлопці з Прилуцького швидко проводили власні атаки і раз по раз створювали моменти біля воріт Сергія Запорожця який показував власну майстерність. Тепловики ж надіялися на потужні дальні удари, Богдан Мосійчук влучив в штангу, проте на щось більше в 1 таймі не спромоглися.

В 2 таймі картина матчу не змінилася, тільки Іван Бандура взяв роль першої скрипки на себе і повів «мафіозну» команду до перемоги. Забити бодай гол престижу «Луцьктепло» не змогло. З фінальною сиреною Іван Бандура оформив покер і остаточний рахунок у матчі 5-0.