4: 3

Онищук Ю./Голоскоков С.

Зустріч аутсайдерів Вищої ліги в рамках 3-го туру був із розряду «битви за 6 очок». Командам знадобилося лише 2 хвилини, щоб обмінятися забитими м’ячами. Спочатку Андрій Ванічик вивів гостей вперед, а далі Євген Котюн зумів пробити досвідченого Тараса Гринчишина. Ще за мить колківець Максим Конон влучив у стійку, а горохівчанин Владислав Гладун потужно пробив у голкіпера зі штрафного. Безгольові події тривали недовго. Все той же Мксим Конон на п’ятачку біля воріт «Куражу» проявив холоднокровність, коли витримав академічну паузу, під час якої міг навіть спросити дозволу заколядувати, та пробив впритул.

Черга забивати перейшла до горохівчан. І якщо з першим пострілом Тарас Гринчишин впорався, то удар Романа Крота у  дальній верхній кут воріт виявився невідпорним – 2:2.

За 30 секунд до сирени на перерву логіку розвитку подый порушив «куражівець» Дмитро Холодзьон, пробивши першого номера гостей. Відпочинок не перебив нерв гри, що продовжився у режимі «доганялок». У ролі доганяючих були горохівчани і зі своїм завданням впоралися, коли Вадим Панас завершив гострий випад «Куражу» - 3:3.

Баланс тривав недовго. Швидка атака горохівчан була вже практично відбита, але другим темпом вдався потужний удар-красень Євгену Котюну – 4:3. Автор дублю, як показали подальші події додав до свого активу номінацію «переможний гол». Всі спроби гостей відігратися за допомогою п’ятого польового виявилися марними. Фінальна сирена застала «Екоресурси» у атаці, а господарі зуміли відстояти бажану перемогу.