6: 3

Лисиця Н./Голоскоков Д.

«Бережанка» в попередніх турах ще не відчула смак перемоги, і маючи перед собою не надто грізного суперника сміливо пішла вперед і вже на перших хвилинах зуміла добитися успіху. Проте «банкіри» під час канікул проявили активність на трансферному ринку і підсилення у вигляді Дмитра Жигуліна спрацювало: саме Дмитро зрівняв рахунок потужним ударом в дальній кут. Тим не менш «бордові» продовжили грати «першим номером» і розігравши дві класичні футзальні комбінації, одну з пасом на «верхівку», і одну з замиканням дальньої штанги, пішли у відрив. За рахунку 3:1 на користь «Бережанки» команди вийшли на другий тайм. Зважаючи на відставання «приватівці» відразу взялися за справу і протягом першої хвилини нанесли мало не десяток ударів по воротах опонентів. Втім «бережанці» того дня виглядали більш збалансованим колективом, а тому вони спокійно перелаштувалися на гру «номером два» і в одній з контратак влучним був Добровольський. Щоправда, ще одне придбання «Привату» Роман Светний не дав інтризі померти, скоротивши розрив у рахунку. Але той самий Костянтин Добровольський за одну хвилину двічі розписався у воротах суперника, а тому гол у відповідь від «Привату» вже нічого не змінив: 6:3 – заслужена перемога «Бережанки».