0: 6
0

Нерубайло Д./Тучкевич В.

Поєдинок між лідером та командою яка замикає турнірну таблицю був насправді прогнозованим, тому що вже на п’ятій секунді матчу Ярослав Комзюк з команди гостей виводить свою команду вперед, а на другій хвилині його партнер по команді Олег Юрчук вдало грає на добиванні і збільшує відставання до двох м’ячів. З команди господарів слід відзначити Генадія Боровського, який на п’ятій хвилині потужним ударом перевірив міцність поперечини, після чого команда «Ярд» активізувалась і провела ще декілька небезпечних атак, але це все на що спромоглись господарі поля, на восьмій хвилині Дмитро Перванчук робить рахунок 0:3, після чого він забив ще два гола на дев’ятій дванадцятій  хвилині зробивши «хет-трик» у матчі і рахунок у першому таймі став розгромним 0:5.

У другому таймі було більш спокійно, команди обмінювались ударами по воротах, але безрезультатно, шанс відзначитись мав той же Генадій Боровський з команди господарів, однак надійний голкіпер «КС-Ветеран» не дає перетнути «шкіряному» лінію воріт. Крапку в матчі поставив Олег Мартин зробивши рахунок 0:6. Команда «КС-Ветеран» після впевненої перемоги очолила турнірну таблицю чемпіонату.