5: 3

Нерубайло Д./Герасимчук В.

Ігри другого туру в «мрійній лізі» розпочалися грою представників Луцького та Рожищенського районів.

Регулярку команди розпочали не дуже вдало, набравши в першому турі одне очко на дві команди. Тож перемога в цій зустрічі була вкрай важливою для обох колективів.

Знаючи постулат, що у футзалі головне не пропустити, команди обережно розпочали поєдинок, і в першому таймі мали не дуже багато можливостей відкрити рахунок. Захист команд виконав своє завдання, яке на останніх хвилинах трішки зіпсували Куприков Дмитро та Вдовенко Іван 1:1.

Другий тайм розпочався за таким самим сценарієм, що і перший. Команди довго контролювали м’яч стараючись довести позиційні атаки до логічного завершення. Стрімким контрвипадів в грі було дуже мало. Обмін дальніми ударами завершився голами Ткачука Олександра та Троця Юрія «Торчина» і Сліпчука Романа та Вдовенка Івана в «Юності», який зробив дубль у грі. Знаючи що нічия не входить в їх плани, на останніх хвилинах «Торчин» все ж зумів дотиснути суперника і вирвати важливу перемогу. У переможців два м’ячі на рахунку Куприкова Дмитра.