:
3

Бугайчук Сергій, Гоза Руслан, Трефіловський Дмитро

Джафарова О./Кузніцов Д.

Команда Олександра Антонюка одразу понеслася розвивати успіх першого туру і… пропустила після того, як Вадим Носалюк потужним ударом з льоту реалізував чи не першу нагоду «авангардівців» для взяття воріт. Утім, у «Ласки» цього вечора був свій козир – «амністований» Владислав Козачок, який у середині тайму швидким дублем перевернув ситуацію в матчі з ніг на голову. Ближче до кінця першої половини гри команди по-справжньому увійшли в кураж. Спочатку Костянтин Вознюк збільшив перевагу «Ласки» у рахунку, однак не відстав від нього і голеадор «Неріса» Богдан Гринчук, який також записав своє прізвище у розділ «голи» цього матчу. Утім, на перерву команди пішли за рахунку 2:4 – номінальні господарі зустрічі без перешкод дали пробити із середньої дистанції Сергію Ясінському.

Другий тайм не став таким багатим на голи та гольові моменти, а інтригу в матчі своїми сейвами як міг тримав голкіпер «Авангарду» Олександр Кунаков, який ніяк не давав відзначитися Юрію Шаулі. У самого «Неріса» виходило не так добре, а на 22-й хвилині остаточно нерви не витримали у Дмитра Ленартовича, який залишив свою команду в кількісній меншості. Олександр Антонюк дав вказівку спокійно потримати м’яч, чим його підопічні й займалися дві хвилини гри у форматі «5 на 4». А наприкінці зустрічі Назарій Сеник поставив у поєдинку переможну крапку. 2:5 – «Ласка» на Новий рік йде у дуеті лідерів Першої ліги разом з «Агроматом».