3: 2

Джафарова О./Кузніцов Д.

Обидві команди навряд чи були задоволені стартом сезону: «Вікторія» випустила з рук перемогу над «Neris-Авангардом», ведучи у рахунку 4:1, а «Олика» взагалі поступилася «Агромату». Тому для учасників остання гра року могла бути своєрідною сатисфакцією за перший тур чемпіонату Першої ліги. Більш налаштованою виглядала команда Олега Шахраюка. Восьмий номер «Олики» вміло спрямовував дії свого колективу та сам «пристрілювався» з дальньої дистанції. Він же й відкрив рахунок у грі: щоправда, цього разу майстерно реалізувавши вихід віч-на-віч з воротарем «Вікторії». А незадовго до перерви Шахраюк знову повторив той самий трюк та подвоїв рахунок на табло. Утім, власні ворота сухими до антракту «Олика» не втримала – Андрій Тучкевич підправив у рамку господарів майданчика простріл партнера по команді – 2:1.

Відносну тишу другого тайму розворушив потужний та ідеально точний удар з носка від гравця «Олики» Олександра Зингеля – у голкіпера просто не було шансів. «Вікторії» знову потрібно було відігрувати як мінімум два голи, а особливо старався велетень команди у переливчастій «чорно-сірій» формі Віталій Тележинський. І на 21-й хвилині гри закодування на нього таки принесло результат – «дев’ятка» луцького колективу перекинула «кулястого» через голкіпера «Олики» ударом головою. Утім, на більше попри старання гравці «Вікторії» так і не спромоглися: Олег Шахраюк та компанія усе ж втримали переможний результат та обігнали суперників у турнірній таблиці Першої ліги.