4: 3

Джафарова О./Тучкевич А.

Команди видали класний показовий футзальний матч, коли господарі вскривали оборону розрізними пасами, а гості чітко грали на «стовпа». Першими успіху добились «пекарі», на четвертій хвилині відзначився Назар Лич, а Володимир Крупнік відновив паритет у матчі. Свій дубль та перевагу у матчі оформив швидкий та енергійний Назар Лич, який робить рахунок 2:1, з яким команди пішли на відпочинок,

Друга половина матчу видалась надто інтригуючою : всередині тайму Віталій Василюк зрівнює рахунок, але злий жарт зіграв проти хлопців з «сахарного» на 24-ій хвилині, коли Роман Кузава зрізав «кулястого» у власні ворота. Після пропущеного гості кинулись відіграватись, але на табло 4:2 від Владислава Малова, який збільшує перевагу своєї команди у два м’ячі. Гості зуміли відразу відквитати один м’яч зусиллями Михайла Зайчука, але на більше їх не вистачило. Після туру в обох колективів по три пункти, і в них все попереду.