3: 2

Джафарова О./Корпош Р.

Перший тайм глядачі спостерігали у цьому поєдинку за двома персонажами. Перший був голкіпер «блакитних» Сергій Запорожець, що просто цементував останній рубіж, рятував реальні провали своїх партнерів та навіть підключався до атак, однак більше діяв як голкіпер. Другим виявився польовий гравець «Атлетіка», котрий тільки виконував  роль голкіпера Ігор Клецор. Проте диригував діями партнерів, виручав та частенько розганяв атаки… Їхня надійність у першому таймі і не дозволила побачити бодай гол – 0:0.

А по перерві, усі ж чекали хто перший помилиться… Першим зафейєрив ветеран футзальних протистоянь Олександр Сосенюк – спочатку він красиво завершив простий навіс, а за хвилину і оформив дубль – 2:0. «Сині» не знітилися і прекрасно завершили розіграш ауту – влучним ударом відзначився Михайло Гапонюк – 2:1. Під кінець матчу «Атлетік» все частіше ішов рятувати матч із п’ятим польовим, чим на 21-й хвилині скористався Сергій Запорожець – красивим ударом від воріт до воріт запалив на табло – 3:1. Ігор Клецор також не залишився у боргу та відповів колезі люб’язністю на 22-й хвилині – 3:2. До завершення матчу до голу були близькими обидві команди, але на табло так і залишилися цифри незмінними. Перша перемога у повноцінному чемпіонті підопічних Ярослава Русина.