:
7

Бугайчук Сергій, Попко Максим, Дмитрук Богдан

Нерубайло Д./Тучкевич В.

Матч розпочався зі швидких атак господарів поля, які вже на другій хвилині принесли результат, «зірка» команди Тарас Кабанов відкриває рахунок і вже на третій подвоює його. Команда «Метеор» намагається відігратись проводячи небезпечні атаки у відповідь, але безрезультатно. Перший тайм закінчився 2:0.

У другому таймі гості знову всіма силами ринули до воріт суперника намагаючись  скоротити рахунок, однак далі було все за сценарієм господарів матчу, нестримний гравець команди «Володимирівка» Тарас Кабанов забиває свій третій гол, зробивши «хет-трик» у матчі. За ним відзначились його партнери по команді Михайло Сомик та Юрій Ващук і на табло вже світило 5:0. Спромоглись гості матчу лише на гол «престижу», Андрій Здіховський забиває на останній хвилині поєдинку. 5:1 впевнена перемога команди «Володимирівка».