2: 3

Нерубайло Д./Тучкевич В.

Перший тайм розпочався зі швидкого голу гостей, на другій хвилині матчу відзначився Андрій Главацький. Швидкий забитий м’яч додає ще більше сил команді «Зимне» і провівши ще декілька небезпечних атак забиває свій другий м’яч і «дубль» у матчі той же Андрій Главацький, збільшивши відставання своєї команди у два м’ячі. Попри всі намагання «Комфорт-Сервіс» скоротити рахунок у першій половині матчу, команда гостей втримує результат 0:2.

Другий тайм розпочався як і перший зі швидкого голу, тільки тепер вже на користь господарів, Вадим Швець на чотирнадцятій хвилині скорочує рахунок 1:2. «Комфорт-Сервіс» намагаючись відігратись робить багато фолів і вже на вісімнадцятій хвилині Володимир Валявка отримує від арбітра матчу жовту картку. На двадцять третій хвилині гравець «Зимне» Леонід Єфремов, як «потяг» пронісся через все поле і потужним ударом забиває третій гол для своєї команди . Одразу після пропущеного господарі поля відіграють один м’яч, Володимир Валявка забиває гол «красень зі штрафного і робить рахунок 2:3. Матч так і закінчився команда «Зимне» святкує не легку перемогу над суперником.