1/4

Кубок Волині, Центральний майданчик
3: 5

Трофімчук Р./Кунаков О.

Завдяки примхам жеребу і календаря багатьом командам цього року доводиться грати «здвоєні» матчі. Ось і ці суперники кілька днів тому зустрічалися у першому турі «регулярки» в місті залізничників, де господарі взяли гору 4:2. Дебют матчу виявився вибуховим. Не встигли оголосити склади команд, як на табло вже запалала «одиничка» – Ігор Шевельов потужним діагональним пострілом поклав м’яч під дальню стійку воріт Дмитра Дувакіна. Відігралися гості так само швидко – при розіграші кутового торпедівці загубили біля власних воріт Олександра Ліщука і тому не склало труднощів переправити м’яч у порожній кут. Гравців «Торпедо» пропущений гол не збентежив, вони продовжували притримуватись єдиної тактики, що могла принести результат, зважаючи на силу суперника, – масований захист і швидкі контратаки. І це спрацювало, Дмитро Дмитрук вискочив сам на сам із голкіпером ковельчан і проштовхнув м’яч повз нього, а ще за дві хвилини Віталій Романчук, перериваючи простріл, зрізав кулю у власні ворота. Дещо захопившись власним успіхом, господарі прогавили контратаку і Іван Данилюк без перешкод розстріляв Юрія Фіщука. Після бурхливого початку гра ближче до середини тайму стала заспокоюватись, торпедівці намагалися втримати перевагу, а ковельчани діяли з певною обережністю, відчувши, якими небезпечними можуть бути контрвипади суперників. Проте, відігратися гості встигли ще до перерви – у довгій позиційній атаці їм вдалося заплутати захист «Торпедо» і залишений без нагляду на дальній стійці Іван Данилюк зрівняв рахунок.

Друга половина зустрічі пройшла вже за цілковитої переваги гостей. На початку тайму Олександр Ліщук у карному майданчику «Торпедо» розібрався з захисником і поцілив у ворота з гострого кута, а ще за хвилину Віталій Романчук, залишений суперниками без нагляду, збільшив перевагу ковельських футзалістів. Забезпечивши солідний гандикап, гості «засушили» гру, впевнено втримавши переможний рахунок і таким чином стали першим півфіналістом Кубку Волині.