:
7

Трефіловський Дмитро, Заяць Олексій, Якимчук Юрій

Онищук Ю./Кузнєцов Д.

Гравці «Вікторії» уже потроху призвичаїли до швидких голів. Ось і зараз Володимир Чайка відкрив рахунок у грі якраз у той момент, коли делегат оголошував його прізвище, ознайомлюючи глядачів зі складами команд. Щоправда, цей гол так і залишився єдиним у першому таймі, незважаючи на велику кількість гольових можливостей у обох суперників.

Такий самий «бліцкриг» номінальні господарі майданчика влаштували й після перерви, коли знову відзначився Володимир Чайка. А після того, як індивідуальний прохід Павла Ольшевського завершився точним ударом у дальній кут воріт «Авангарду», здалося – інтрига у матчі вмерла. Утім, «зелено-жовті» не здалися на милість опонентам. Варто було Михайлу Боднару «розмочити» рахунок на табло, і «зелено-жовті» понеслися відіграватися. Вони запропонували суперникам гарячу гру на зустрічних курсах, і за її допомогою врятували майже програний матч: на два голи Михайла Зданевича та ще один від Богдана Гринчука «Вікторія» відповіла лише оформленим хет-триком у виконанні Володимира Чайки. Тож суперники завершили перший тур бойовою нічиєю 4:4.