4: 1

Онищук Ю./Кузнєцов Д.

Номінальним господарям зустрічі знадобилося менше хвилини часу, аби відкрити рахунок у протистоянні зусиллями Юрія Шаули. А вже у середині першого тайму 22-й номер «Ласки» оформив дубль та подвоїв рахунок на табло. Гравці «Юності» чинили гідний супротив грізному супернику, багато гравців якого ще навесні грали у фіналі Суперліги. Утім, різниця у класі команд вперто робила свою справу. Розслабитися хлопці з Боратина дозволили собі лише під кінець тайму, за що одразу ж були покарані голом Едуарда Хрипи, який реалізував вихід «три у два».

Одразу ж після відновлення гри Валерій Курик знову збільшив перевагу «Ласки» - 3:1. Напружена гра з чималою кількістю грубих фолів могла знову заінтригувати глядачів, однак Андрій Гузоватий двічі під час одного моменту випробував на міцність стійку воріт команди Олександра Антонюка. Відповідь від «помаранчево-чорних» сталася майже миттєво: Юрій Шаула оформив хет-трик та сформував підсумкові цифри на табло. 4:1 – «Ласка» без особливих нервів підтверджує статус фаворитів Першої ліги.