3: 2

Онищук Ю./Тучкевич В.

Гра розпочалася досить таки напружено, одразу було помітно рівність команд. На другій хвилині  матчу мав можливість відзначитись Руслан Трофимчук з команди гостей пробивши небезпечно по воротах, надійно зіграв голкіпер . Чудові атаки проводять господарі поля, слід відзначити Володимира Вашівку, який завжди був в «епіцентрі» подій біля воріт суперника,  але то стійка, то надійна гра голкіпера на дають перетнути лінію рамки воріт. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0.

Другий тайм був більш відкритим і вже на сімнадцятій хвилині влучно пробив по воротах той же Влодимир Вашівка і рахунок в матчі відкрито 1:0. Далі команда «ДжеРост»була в ролі наздоганяючих, на двадцять першій хвилині зрівнює 1:1, на двадцять другій хвилині Сергій Піддубний знову виводить свою команду вперед. Після чого команда гостей не дає довго радіти господарям майданчику і зрівнює рахунок 2:2. Під завісу матчу після потужного удару Сергія Піддубного вдало на добиванні грає Михайло Кондратюк і забиває переможний гол для своєї команди, 3:2 на користь «Комфорт-Сервіс».