1/8

Кубок АМФВ, Центральний майданчик
4: 8

Трофімчук Р./Кузнєцов Д.

Ще декілька тижнів тому лучани упевнено перемагали той самий склад «волинських хорватів» на «Ярмарку футзалу». Утім, звітного ігрового дня увесь цей клас, який «Агромат» також продемонстрував і у кваліфікації до Першої ліги, ніби випарувався – того вечора «керував балом» керманич «Мар’янівки» Сергій Магера, а його підопічні приємно здивували глядачів. Василь Грель та Петро Пашинський, у свою чергу, шокували суперників реалізацією двох контр випадів. Останній з них досить скоро реалізував і штрафний, який призначили за грубий фол Богдана Веремка, участь якого у матчі достроково припинилась після вилучення арбітром гри. До кінця тайму той самий Пашинський оформив хет-трик, однак на перерву команди пішли за рахунку 2:4 – постарався хтось із гравців «Мар’янівки», який зрізав «кулястого» у власну рамку, а також Олександр Фірко.

Здавалося, «Агромат» після антракту готовий «нащупати» свою гру. Підтвердженням такого відчуття став швидкий гол Павла Адамського. І навіть після забитого м’яча Івана Солов’янюка лучани змусили його ж швиденько забити у власні ворота, а на табло залишити доволі відігрувані 4:5. Утім, всі плани свому колективу зламав Владислав Оліщук, який фолом останньої надії зупинив суперника, який виривався віч-на-віч з воротарем, а одразу ж після штрафного удару забив Дмитро Биць. А доки Сергій Магера підривав публіку після вибігання на поле маленької дитини, що це вона так хоче грати за «Мар’янівку», його підопічні забили ще два голи. У відповідь від «Агромата» було лише відверте догравання поєдинку, а «вечір волинських хорватів» завершився для них путівкою до чвертьфіналу Кубка АМФВ.