1/8

Кубок АМФВ, Центральний майданчик
1: 3

Трофімчук Р./Тучкевич А.

У цьому протистоянні коли глядачі слухали склади команд, простріл гостей Олег Шахраюк зрізав у власні ворота, і вже на першій хвилині 0:1. Під чітким керівництвом досвідченого Олександра Антонюка «боратинці» повністю володіли ініціативою на майданчику. У середині першого тайму швидку атаку завершив Олександр Юнчику подвоївши перевагу, а ще перед перервою «помаранчеві» святкували успіх Валентина Кривицького і на табло 0:3, з таким результатом команди пішли на відпочинок. Після перерви глядачі побачили, як амбіційні господарі осідали на воротах «боратинців». Довго чекати не прийшлось, вже на 16-ій хвилині Тимофій Денисюк відквитав м’яч. Атака, атака і ще раз атака, але «шкіряний» вперто не хотів залітати у ворота гостей. Зрозумівши, що «запахло жареним», гравці у помаранчевих футболках взяли «тайм-аут». Це їм пішло на користь : чіткий контроль м’яча, у потрібний момент вміло збивали «пил» атак господарів. Перемога «Ласки», і вони з нетерпінням чекають свого опонента у чвертьфіналі.