:
10

Хомич О., Гарасимків В., Журибіда В.

Трофімчук Р./Тучкевич А.

З самого початку поєдинку було видно, як вміло колектив гостей взяв гру під свій контроль. Чудові атаки під керівництвом досвідченого Андрія Сасовського, і здавалось ось-ось «шкіряний» опиниться у сітці воріт, але класна гра в обороні та голкіпера «чорно-жовтих» зводили все нанівець. У першій половині зустрічі, глядачі так і не побачили голів, на табло 0:0. Другий тайм пішов за сценарієм першого, і вже на 17-ій хвилині влучним пострілом Андрій Ткачук виводить «топільчан» вперед. Музика після голу так і лунала, гості не зрозуміли що трапилось, а це 1:1 від молодого таланта Романа Козака. Після чудової атаки, яку завершив Андрій Сасовський, і гості знову попереду. Взявши знову м’яч під власний контроль «топільчани» все атакували і атакували, і тут «опа», лідер господарів Тарлан Гаджиєв втік в контру, і вміло її завершив, на табло нічия. Під завісу матчу нерви не витримали все в того ж Андрія Сасовського, після другого попередження він був вилучений арбітром матчу. Колективи в залишившись у меншості, гарно став в оборону, і це не призвело до взяття воріт, а останню хвилину команди грали вже у рівних складах. Здавалось, що команди вже змирились з нічиєю, але енергійний Тарлан Гаджиєв за сім секунд до фінальної сирени самотужки поліз вперед, змістившись в центр гарматним пострілом поцілив «селектор» у самісіньку дев’ятку. Вольова перемого «Стелли», яка у чвертьфіналі.