Кубок Прогресу, Центральний майданчик
5: 3
0

Трофімчук Р./Притулюк Д.

Гра почалась під диктовку «Kroshu» вже на другі хвилині зустрічі Назарій Стебельський замкну комбінацію товаришів по команді на дальній стійці, а Вадим Хвиць збільшив гандикап до двох забитих. Відповідь «Пік-Буду» прийшла в лиці Вадима Кореня, який скоротив відставання до одного пункту, а згодом Дмитро Лисенко після феєричного прориву по правому флангу потужно прострілював, після чого круглий потрапив у ногу летючого в підкаті захисника та залетів у ворота.  До перерви обидва колективи зуміли ще по разу розписатись у воротах один одного.

У другій половині зустрічі почалась дуже груба гра з обох боків. Ще за шість хвилин до закінчення гри обидві команди мали на своєму рахунку по п’ять фолів, але дабл-пенальті не було. Забивали у другому періоді лише номінальні господарі, а саме, по дублю оформили вищезгадані Вадим Корень та Дмитро Лисенко. У підсумку в цьому грандіозному матчі перемогу здобув «Пік-Буд Лучеськ» з рахунком 5:3.