Кубок Прогресу, Центральний майданчик
1: 11
0

Бас Н./Голоскоков Д.

Суддя-інформатор ще не встиг оголосити склади команд, а «Радивилів» вже відкрив рахунок стараннями Василя Єфімчука. Далі першу половину тайму команди пограли дещо «без воріт», тому що м’яч постійно застрягав у частоколі ніг з обох сторін і справа до прицільних ударів по воротах доходила не часто. Наприкінці тайму активізувалися «молочники» і Максим Якимов гарматним пострілом мало не з середини поля прошив голкіпера «Атлетіка», а за декілька секунд до кінця першої половини Василь Єфімчук дозволив відпочивати «радивилівцям» з солідним відривом 4:0. У другому таймі Максим Якимов за сорок секунд двічі розписався в воротах «атлетів» і остаточно зняв з порядку денного питання «хто піде у чвертьфінал?» Не варто було сподіватися, що футзалісти «Атлетіка» зберуться і «витягнуть» цей матч, адже почалися сварки між своїми гравцями, а в такому випадку командна гра не налагодиться, а команда «сиплеться». 11:1 – закономірний підсумок цього протистояння.