0: 2

Трофімчук Р./Кузнєцов Д.

Для того, аби вийти до Першої ліги, «Олімпу» після поразок у двох перших турах потрібно було зробити справжнє диво та обіграти суперників з розривом мінімум у п’ять голів. Утім, активніше гру розпочали саме гравці «Фіміаму»: уже в дебюті матчу лише бокова стійка врятувала номінальних господарів майданчика від пропущеного м’яча після чіткого розіграшу штрафного удару у виконанні «червоних». Протягом довгого часу цей момент залишався єдиним стовідсотковим у поєдинку. Як повітря, цій грі потрібен був гол, і він стався незадовго до перерви: номінальні гості протистояння вийшли у різкий контр випад, а після передачі Олександра Терещука його тезці Потураю залишалося лише «занести» «кулястого» у порожні ворота – 0:1.

У другому таймі гравці «Олімпа» без особливого успіху намагались відігратися, а автор єдиного гола у матчі ніяк не міг зробити «дубль» - суперників виручав голкіпер Іван Семенюк. Тож наприкінці зустрічі невтомний Потурай «перекваліфікувався» у асистенти та допоміг поставити вирішальну крапку в матчі партнеру по команді Ігорю Мельничуку. 0:2 – «Фіміам» робить якісний стрибок з П’ятої ліги до Першої, а гравці «Олімпа» знову виступатимуть у четвертому за рангом дивізіоні чемпіонату області з футзалу.