4: 3

Трофімчук Р./Кунаков О.

Завдання на матч для команд були діаметрально протилежні. “Агромат” перемогами у попередніх турах вже на 99% гарантував собі прописку у першій лізі, тоді як “Стеллі” тільки диво могло допомогти туди потрапити. Дива не сталося, та й важко було сподіватись на нього команді з єдиним гравцем на лаві запасних, тоді як в “Агромата” у складі дві практично рівних “четвірки” плюс резерв. Початок матчу підтвердив прогнози. Не встигла добігти кінця 1-а хвилина зустрічі, як м’яч опинився у сітці “Стелли” - Артем Пашківський поцілив у правий верхній кут. Номінальні господарі застосували звичну для них тактику - довгий неквапливий розіграш комбінацій з періодичним вибуховим загостренням. Всередині тайму гості змогли відігратися, але до перерви “Агромат” вигравав вже 3:1 завдяки дублю Вадима Семеновича.

По перерві характер гри не змінився. “Стелла”, позбавлена м’яча намагалась зловити суперника на помилці. І таки дочекалася своїх шансів. Незадовго до закінчення гри Романові Козаку також вдалося оформити дубль і відновити паритет у поєдинку. Особливо класним вийшов другий гол - швидка комбінація в дотик і невідпорний постріл. Але взяти хоча б 1 бал “Стеллі” не судилося. На останній хвилині матчу Олександр Фірко проштовхнув м’яч повз голкіпера гостей і встановив підсумковий рахунок двобою. Таким чином, “Агромат” зі стовідсотковим результатом впевнено крокує у першу лігу, а “Стелла” намагатиметься покращити свої результати у другій.