2: 6

Трофімчук Р./Тучкевич А.

На майданчику у цьому поєдинку в обох команд вийшов один «молодняк». Команди грали на ура, як то кажуть у відкритий фут зал, але навіть при такій грі перший гол глядачі побачили на восьмій хвилині, коли Андрій Приймачок вміло розпорядився у ситуації та вколотив «селект» у ворота. Наприкінці тайму енергійний Максим Хвищук зрівнює рахунок 1:1, з яким команди пішли на відпочинок. У другій половині двобою команди сповідували той самий фут зал, але більше щастило гостям. У другій половині тайму «зелені» пішли у відрив : Юрій Семчук, Владислав Гудаль, Тарас Мушит та «дубль» Романа Калитки і рахунок на табло 1:6. На останній хвилині матчу, підсолодив гіркоту поразки Віктор Олінчук, який зробив остаточним результат матчу 2:6.