8: 3

Орлов В./Голоскоков Д.

Матч нічого не вирішував для цих команд, які вже потрапили в свої ліги, і до гри клуби підійшли по-різному: ковельчани привезли склад з двома голкіперами і двома четвірками з замінами, а колківці обмежилися п’ятіркою на майданчику з порожньою лавкою замін. Перша половина тайму пройшла у розвідці, а далі вибухнула гольова трихвилинка: спочатку Віталій Романчук більярдним ударом поклав м’яч у дальній кут воріт, а «ресурси» відповіли голом від Максима Конона та Дмитра Герасимчука.

По перерві ковельчанам знадобилося лише пару хвилин, щоби встановити рівновагу (дубль Герасимчука), а Віталій Дувакін, що зайняв місце у рамці в другому таймі, почав підключатися до атак одноклубників, і тому питання перемоги «Ковель-Волині» ставало лише питанням часу і втоми «Екоресурсу». Однак в одній з контратак вихід «три в два» завершив Роман Онищенко. Проте дива не сталося: грати без замін в запропонованому темпі «екоресурсівцям» було дедалі важче, адже фізичні ресурси відновлювалися повільно. Попри достатню кількість моментів колківці на фоні втоми не могли вразити ворота суперників, а тому ковельчани досить спокійно забили стільки, скільки вважали за потрібне і завершили матч з рахунком 8:3 на свою користь.