8: 2

Орлов В./Притулюк Д.

Два нових колективи в  Чемпіонаті Волині з футзалу вирішували в особистому двобої хто буде грати в Третій, а хто в Четвертій  лізі. З перших хвилин зустрічі гравці «FC Respect» взяли ініціативу в свої ноги, цим самим залишивши суперників без м’яча. Це увінчалось швидким голом, за яким голкіперу «Волинь-АТО» в першій половині зустрічі довелось витягати круглого з власних воріт ще шість разів. А Ігор Савич та Віктор Сущ оформили по дублю. «Атовці» відповіли в свою чергу лише одним забитим Володимира Робачука, який влучним пострілом розпечатав ворота Андрія Ткачука.

Після перерви вище згадані Савич та Сущ продовжили феєрити та записали на свої рахунки по хет-трику. У складі «Волинь-АТО» відзначився також Віталій Манченко, але для перемоги цього було замало. У підсумку впевнена перемога біло-синіх з рахунком 8:2.