6: 4

Орлов В./Притулюк Д.

Досвід взяв верх над швидкими та вправними юнаками з футбольного клубу «Волинь U-16». На перших хвилинах зустрічі молоді футболісти мали можливість відкрити рахунок у зустрічі, але їм не вистачало холоднокровності, щоб обіграти голкіпера суперників. Тоді як досвідчені гравці «Пік-Буду», витримавши навалу молодих, двічі вискочили три в один та швидко відкрили рахунок і подвоїли свій успіх. Ці два м’ячі на свій рахунок записав Дмитро Лисенко, а вже за хвилину Богдан Кобзар з другої спроби скоротив відставання команди до одного забитого м’яча. У відповідь «Лучеськ», розігравши ще дві комбінації, зробив гандикап у три м’ячі. Авторами забитих стали Альберд Шахов та В’ячеслав Натаров. Після сирени, що сповіщала про закінчення першого тайму наставник  «U-16» Олександр Антонюк довго розповідав своїм підопічним, що їм не вистачає швидкості.

За початку другої половини зустрічі вищезгаданий Дмитро Лисенко відзначився ще двічі. Молодь отямилась лише під кінець зустрічі. Спочатку Герасимчук Максим закінчив комбінацію товаришів по команді влучним ударом, а під кінець матчу Павло Балас двічі розписався у воротах суперника, скоротивши відставання команди «Волинь U-16» до двох пунктів.  Для сенсації юнакам не вистачало лише хвилин п’ять, а так у підсумку результат 6:4 на користь «Пік-Буд Лучеськ».