2: 2

Трофімчук Р./Голоскоков Д

В цьому матчі тиск на ворота суперника першими почали створювати виробники торгового обладнання, завдаючи досить небезпечних ударів, але підопічні Олександра Антонюка спокійно і грамотно тримали оборону, втікаючи в контратаки. Власне з виходом на майданчик граючого наставника «помаранчеві» частіше дошкуляли «модернівському» голкіперу і дві дзвінкі штанги стали першим «дзвіночком» для «біло-синіх» про те, що легко не буде. Щоправда першими рахунок відкрили гравці «Модерн-експо», коли наприкінці тайму другий розіграний поспіль кутовий дав результат.

Після перерви «Ласка» добавила швидкості і це призвело до пропорційного зростання кількості фолів у «Модерну», але ж «фол – не гол», і захоплені однією з своїх атак «боратинці» прогавили за спинами Назарія Навроцького, який «зачепився» за відскок м’яча і на побаченні з воротарем на схибив – 2:0! «Ласка-ДжеРост» продовжувала володіти ініциативою і вже за шість хвилин до закінчення гри «Модерн-експо» «сів» на п’ять фолів. А останні три хвилини «боратинці» вирішили пробувати щастя з п’ятим польовим гравцем. Цього вечора доля була ласкавою до «Ласки» і Костянтин Вознюк двічі «розписався» у воротах суперника підсумовуючи результативну нічию 2:2.