5: 1

Орлов В./Голоскоков Д.

Очікуваної вболівальниками «заруби» в своєрідному автомобільному дербі не сталося. «Камаз-Агро» в образі брутальної вантажівки ледь на катком пройшовся по торпедівцям, котрі після стартової перемоги над «Динамо» вважалися фаворитами дуелі. Але вже у дебюті зустрічі рахунок був 2:0 на користь «екс-пакківців».

Підопічні Анатолія Мищука схаменулися і стараннями Романа Матвійчука один гол забили. Якби хтось на 6-й хвилині сказав, що це останній гольовий здобуток «Торпедо», його б засміяли. Але факт лишається фактом. До перепочинку команди гольовими досягненнями відверто не хизувалися і зупинилися на відмітці – 2:1.

По перерві свої прізвища до ігрового протоколу слідом за Олегом Юрчуком та Максимом Матвійчуком у рубрику «голи» почали записувати Роман Киценюк, Дмитро Перванчук і Сергій Вознюк. П’ятірка забитих голів стала своєрідним еквівалентом ігрової переваги острожецького колективу над чорно-білими саме в цей день та цей час.