2: 7

Орлов В./Шитов О.

Протистояння досвідченого «Луцьктепла» проти дебютантів з «Волинь-АТО» перетворилося у спір бомбардирів команд. Такий собі принциповий двобій Мессі-Роналдо, в якому у ролі зірок «Барселони» та «Реалу» виступили Богдан Мосійчук та Дмитро Котков. Щоправда перші голи у зустрічі вже в самому дебюті забили «атошники» Олександр Батюк та Сергій Ткаченко. Далі ж відзначалися лише вищезгадані голеадори.

Спочатку у складі гостей двічі поспіль відзначився Дмитро і зробив вагому заявку на підсумковий успіх – 4:0. А далі Богдан за півтори хвилини до перерви зумів розмочити рахунок для «блакитних».

В дебюті другого тайму суперники обмінялися забитими м’ячами, а далі лише Дмитро продовжив штампувати голи на різні смаки, зупинившись на відмітці 5. Підсумок персонального протистояння 5:2 на користь забивного «атошника» та 7:2 перевага команди-дебютанта.