6: 2

Трофімчук Р./Кунаков О.

В цьому матчі дива не сталося. «Агромат», що за традицією оновив у міжсезоння більш як половину складу, виглядав цілком переконливо на відміну від «олімпійців», які вже кілька років перебувають у пошуках своєї гри, але, за винятком рідкісних спалахів, світла в кінці цього тонелю так і не видно. З перших секунд зустрічі гравці «Агромату» міцно заволоділи м’ячем і подовгу контролювали його на власній половині майданчику, запрошуючи суперника активніше грати у відборі. Але, щойно «Олімп» посміливішав і спробував зменшити кількість гравців у власній карній зоні, пройшла кинджальна передача на Олександра Фірка, який елегантно п’ятою переграв їх голкіпера. Впевнившись, що обрана тактика на гру працює, «Агромат» продовжив довгі розіграші, які періодично завершувались блискавичним гострим пасом і небезпечним пострілом. Досвідчений Іван Семенюк певний час виручав партнерів, але з ударом Вадима Мойсеєва нічого вдіяти не зміг і на перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь «Агромата».

По перерві «Олімп» активізувався, щоправда м’яч так само перебував в ногах гравців «Агромату», але суперники стали рухатись значно швидше і спостерігати за видовищем стало цікавіше. Втім, така гра була на руку господарям. Всередині тайму, коли «олімпійці» остаточно забули про захист, «Агромат» забив три м’ячі протягом двох хвилин і перебував у абсолютно благодушному настрої. Навіть дозволив супернику провести голи престижу на останніх хвилинах.