1: 8

Трофімчук Р./Кунаков О.

Звітний матч подарував, напевне, найбільшу сенсацію туру. Так, склад «Стелли» дещо слабше минулорічного, але й «Фіміам» не підсилився, це взагалі чи не найбільш стабільна за складом команда ліги. Вочевидь, мала місце недооцінка суперника. Тим не менше, «Фіміам» зіграв просто геніально – впевненість у захисті, стрімкі контратаки і майже стовідсоткова реалізація. Втім, про все згодом. Гра почалася неквапливо, «Стелла» більше володіла м’ячем і мала територіальну перевагу – гравці «Фіміама» в захисті починали зустрічати суперника лише на своїй половині майданчика. Така тактика принесла успіх вже на 3-й хвилині. Олександр Терещук відібрав м’яч, пронісся на швидкості через усе поле і не зближуючись з голкіпером невідпорно пробив. Ще за 2 хвилини аналогічним чином відзначився Олександр Потурай. А що ж «Стелла»? Нічого надзвичайного гравці у чорно-жовтому винайти так і не зуміли, захист суперників встигав переривати неквапливі атаки, а дальнім пострілам впевнено давав раду Володимир Лимар. Єдине, що вдалося – реалізувати один з двох дабл-пенальті наприкінці тайму. Натомість парочка Олександрів з «Фіміаму» за той час встигла відзначитись ще тричі.

Друга половина гра перетворилась на формальність. Деморалізована «Стелла» вдавала, ніби намагається врятувати матч, а «Фіміам» продовжував робити те, що в нього так чудово виходило і довів справу до цілковитого розгрому, забивши ще 3 голи. 1:8 і «Стеллу» чекає непросте випробування «Агроматом», а «Фіміам» в одному кроці від ще однієї сенсації, перемога над «Олімпом» виведе їх до першої ліги. Погодьтесь, непоганий прогрес, адже минулого року команда виступала лише в П’ятій(!) лізі.