«Волинська газета» зібрала друзів

У VIII обласному фестивалі з футзалу серед аматорських чоловічих команд за Кубок «Волинської газети» поборються одразу 20 колективів.

У цьому сезоні щорічний турнір зібрав справжню когорту ентузіастів із різних куточків області та України.

«Аксакалів» змагань представляють добре відомі колективи: «Мідас-Трейд», «Агромат», «ПАККО», «Спартак», «Нова Лінія», «Метеор» та минулорічний чемпіон – «Теремно Хліб».

Колективи, що оновили назви – «Авангард», «Бренд Груп», «Мотор», «Бережанка», «Sweet Home», «West Side» та «Лучеськ».

Та абсолютні новачки Кубку «Волинської газети» 2016 року: «Насипаторія», «Ярд», «Hudson», «Козаки» (Ковель), «Юрінновація» (Київ) та «ІнБев» (Житомир).

Отже, боротьба за Кубок буде виглядати наступним чином. Спочатку команди розділяться на п’ять квартетів та розподілять місця між собою у групах. Напряму до чвертьфінальних поєдинків потрапляють усі переможці кваліфікаційного раунду та краща друга команда однієї із груп. Інші ж чотири колективи зіграють матч плей-оф за вихід у чвертьфінал.

Жеребкування турніру призначене на 11 годину 22 вересня у КРЦ «Адреналін Сіті» (вул. Карбишева, 1). Детальна інформація та графік будуть опубліковані на офіційному сайті АМФВ.

Партнерами турніру виступають Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ПАБ «Червоний пес», ПАТ «Термно Хліб» та футбольний магазин football.lutsk.ua.

Нагадуємо, що згідно регламентних документів, усі команди повинні відповідати вимогам турніру!

- Футболка, шорти та гетри повинні бути одного кольору у всіх гравців крім голкіпера;

- Команди повинні заповнити протокол за 30 хв. до початку гри!;

- Матчі затримуватися Не будуть, 3-хвилинне запізнення – технічна поразка 0:5;

- Розминка проводиться за межами майданчика.

- Чистий час (при різниці менше двох м’ячів) і тайм-аути будуть діяти із чвертьфінальних матчі;

- У випадку однакового кольору форми – її змінює номінальна перша команда;

- Гравець, який отримав червону картку – пропускає наступний матч;

- Гравець, який отримав 3 (три) жовті картки на турнірі – пропускає наступний матч;

- У випадку використання у матчі незаявлених або недопущених гравців команді зараховується технічна поразка 0:5 (після подання протесту суперниками головному судді змагань);

- За неявку на матч - команді зараховується технічна поразка 0:5 та -3 очки у турнірній таблиці;

- дисциплінарні правила розповсюджуються у повному обсязі.